[:cs]Zcenzurovaná blogerka udeřila s čísly v ruce. Bordelpohádky ČT. Pravda o migrantech v Německu. TVRDĚ A BEZ CENZURY[:]

[:cs]

Blogerka Lucie Provazníková, která je známá svým rázným vyjadřováním a odmítáním vítací politiky, poskytla na svém webu LucieProvaznikova.cz statistiky ohledně příchodu migrantů. Ty nazývá nájezdníky.

„Blíží se doba podání daňového přiznání, radostný to čas. Budu se totiž moci pokochat, kolikpak eurozlaťáků jsem darovala německému fašistickému státu na migráčky. Člověk by si pomyslel, že když německé policii nevadí vykuk se čtyřmi identitami a kriminální minulostí běhající po svobodě, tak to bude země volných mravů a zákonů. Leč nenechte se mýlit: o co více Německo toleruje bordel v imigračních záležitostech, o to více musí trvat na buzeraci a okrádání vlastních občanů,“ napsala úvodem Provazníková s tím, že se tedy rozhodla sesumýrovat si pár dat, aby měla přehled, koho podporuje.

Kromě toho si také rýpla do zástupce ředitele think-tanku Evropské hodnoty Jakuba Jandy a teplického radního Dominika Feriho (TOP 09). Jejich výroky nazvala povrchní a hloupé, zároveň také uvedla, že ji mrazí, když vidí, že se do řízení společnosti hrnou takovíto lidé.

Ve svém textu se pak odvolává na data německého úřadu pro migraci, kdy si všímá toho, že od roku 2012 se každým rokem zvyšuje počet žadatelů o azyl 1,5 až 2x. V roce 2016 jich mělo být 746 tisíc. „Jo ale pozor, to jsou jen kusy, které němečtí oficíři zaznamenali,“ podotkla. Téměř třetina příchozích podle ní míří do Severního Porýní-Vestfálska. A 73,8 % žadatelů o azyl bylo mladších 30 let, téměř dvě třetiny všech prvožadatelů pak tvoří muži. „Jen 36,9 % žádostí bylo podáno těmi médii tolik propagovanými Syřany. Musíme si ale ještě sami odečíst ty, co Sýrii poprvé viděli na své německé žádosti o azyl. Na druhém místě je Afghánistán s 17,6 % a na třetím Irák s 13,3 %. To je křesťanskomilovné složeníčko…,“ podotkla.

„Z 695 733 vyřízených žádostí bylo v roce 2016 vyhověno 433 920. Co se děje s tím odmítnutým zbytkem, to už na svém webu ouřad raději neuvádí,“ dodává také. A uvádí i počet trestných činů či pokusů o trestný čin ze strany žadatelů o azyl. Za první tři měsíce loňského roku jich prý bylo zaznamenáno 69 tisíc.

Jakube Jando, když chcete tolik bojovat za pravdu a potlačovat údajné dezinformace, proč neinformujete o těchto statistikách? Proč tyto informace nešíří Česká televize, která místo toho za české zlaťáky natáčí absurdně dekadentní bordelpohádky?“ uzavřela otázkou Provazníková.

Ta v minulosti mimo jiné reagovala na spor kolem ocenění zpěváka Ortela v anketě Český slavík, kdy se zaměřila na tvorbu Ortela a Radka Bangy. Ten proti jeho ocenění protestoval přímo na předávání Slavíků a později před novináři rozvíjel teorie, že po Ortelovi přijde Hitler, a poukazoval na nacistickou symboliku na Ortelově košili při přebírání ceny. Provazníkové byl následně blog na serveru iDNES.cz zrušen.

celý text ZDE

Co o sobě napsala sama autorka a majitelka webu……
V komunistickém režimu jsem prožila něco málo přes jeden rok. Moc mě to tenkrát netankovalo. Patřím ale ke generaci, která vyrůstala v 90. letech, době svobodné. Paníčelka nás učila vlastenectví, hrdosti na český jazyk, český stát, českou kulturu. Už odmalička jsem ale asi víc než ostatní měla pocit, že svoboda je vůbec ta nejvyšší hodnota, které by si člověk měl vážit. (O mém volném pojetí školní docházky by mohli někteří mí učitelé z gymplu vyprávět… :) )

Vystudovala jsem architekturu a urbanismus (Bc.) na FA VUT, poté krajinnou architekturu a urbanismus (MSc.) na Fakultě věd na University of Copenhagen v Dánsku. Už na gymnáziu jsem strávila 2 měsíce na škole ve Francii a můj kladný vztah k jazykům a touha po poznávání mě i na VŠ zavály na nějakou dobu do Španělska, Dánska a Rakouska. Nyní pracuji jako krajinná architektka v Německu. Cestování a život v zahraničí je pro mě získávání životních zkušeností, Morava je pro mě domov.

Rozkládající se společenský systém, hrozba islámu v Evropě, osobní zkušenosti s muslimy a plíživý neomarxismus, který jsem zblízka poznala v Dánsku, mne v r. 2015 dohnaly k založení blogu na idnes.cz. Ten mi byl dne 29.11.2016 v rámci skomírající svobody slova cenzurován a zrušen.

Protože se našlo pár lidí, kteří výplody mé prořízlé klávesnice rádi čtou, nezbylo mi, než založit web vlastní. S lebkou.

zdroj : Lucie Provazníková

čtěte také : CENZURA FACEBOOKU – LIDÉ HLEDAJÍ ALTERNATIVU

IMIGRANTI PLÁNOVALI OTRÁVIT DĚTI V MATEŘSKÉ ŠKOLCE

VIDEO. Naprosto děsivé a šokující video muslimů o muslimech. Jak zabít Farkhundu. TO MUSÍTE VIDĚT!!!

Mar
[:]

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu