[:cs]VIDEO. Ženy šly nahlásit sexuální útok. Policista jednu z nich zbil za to, že byla neslušně oblečená[:]

[:cs]K neuvěřitelné události, kterou zachytila kamera, došlo v tureckém městě İzmir. Dvě ženy zde šly na policii nahlásit sexuální napadení. Jenže když strážce zákona potkaly a svěřily se jim s hrůzami, které je potkaly, jeden z nich napadl nebožačku a začal ji bít pěstmi.

Kdyby celý incident nenatočila průmyslová kamera, možná by ženám nikdo nevěřil. Jenže tohle je nepopiratelný důkaz. Policista bez varování ženu uhodil pěstí a u jedné rány nezůstal. Bil ji jako toho nejohavnějšího kriminálníka.

„Chtěly jsme pomoct, protože jsme neviděly poznávací značky na motorkách těch, kteří nás sexuálně obtěžovali. Jeden z důstojníků řekl, že dotyční na to měli právo, protože jsme se neslušně oblékly,“ vypověděla jedna z obětí.

Hned poté ji napadl. V bití nepřestával ani po několika zásazích. Policista se předvedl v tom nejhorším světle. Ženu bil, i když ležela na zemi. Záznam z kamery ho usvědčil. Od oběti ho musel odtrhnout až dav lidí, kteří jí přiběhli na pomoc.

„Jakmile jsme byli informováni o incidentu, začali jsme ho sami vyšetřovat. Policejní oddělení je organizace, která dbá na svoje vztahy s veřejností. Když nějaký náš zaměstnanec pochybí, čekají ho sankce,“ řekl policejní komisař Huseyin Askin.

 

zdroj : youtube

Mar[:]

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu