VIDEO. Sestřih z projevu maďarského premiéra Viktora Orbána

foto by video

Sestřih z projevu maďarského premiéra Viktora Orbána při příležitosti oslav 170. výročí začátku národního povstání proti rakouské nadvládě v roce 1848 a momentální situaci v otázce přílivu NEŽÁDOUCÍCH.

Desítky tisíc lidí vyšly v Budapešti do ulic také podpořit Orbánovu stranu FIDESZ před dubnovými volbami.

Orbán před jejich zraky v odvážném a bojovném projevu shrnul probíhající střet vlastenců, kteří ctí svobodu, zákony, tradiční hodnoty, demokracii a národní stát, proti globalistům, kteří v prosazování multikulturního modelu světa spoléhají na aktivismus, přerozdělování zdrojů a nadnárodní orgány.

Kvůli větám o „úskočném, skrývajícím se nepříteli, který nevěří v práci, ale ve finanční spekulace, nemá domov a cítí, že mu patří svět“ se již ozvala řada židovských organizací a obvinila Orbána z antisemitismu.

„Žádné globální spiknutí proti Maďarsku není,“ uvedl Goran Buldioski, ředitel sorosovské Open Society Initiative for Europe.

Sám George Soros již před časem vzkázal že Budapešť jen podněcuje nenávistné nálady. „Tato lživá kampaň má jediný cíl, aby Maďary uvedla v omyl,“ konstatoval.

zdroj : ( 1 )

Mar

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?