[:cs]VIDEO. Pochod za práva žen ve Washingtonu. Madonna vzkázala do Bílého domu „Fuck you!“ Scarlett Johansson si pobrečela a levičák Michael Moore masturboval nad památkou Castra[:]

[:cs]

Pomalu půl milionů účastníků přilákal pochod za práva žen ve Washingtonu a další stovky tisíc v ostatních městech USA i Evropy.

Hlavním cílem pochodu bylo vedle hájení ženských práv vyjádřit nesouhlas s prezidentem Donaldem Trumpem.

Na pódiu předneslo své poselství i několik známých tváří ze světa filmu a hudby.

Mainstreamová média podpořila masivní demonstraci doslova jako jeden muž a to samé se dá říci i o celebritách, zpěvácích a filmových hvězdách, tedy NULÁCH z Hollywoodu.

Madonna připustila, že je na Trumpa hodně naštvaná. „Vím ale, že to na věci nic nezmění. Nesmíme se poddávat zoufalství,“ prohlásila odhodlaně osmapadesátiletá Madonna. V loňském roce na sebe upoutala pozornost třeba tím, že přímo na pódiu svlékla svoji mladou fanynku. Včerejší Ženský pochod v D.C., v němž se údajně objevilo přes 500 000 žen při protestu proti prezidentování Trumpa, se v sobotu odpoledne nehezky zvrtnul, když na pódium předstoupila Madonna a nejdříve, při svém proslovu vypustila pár slovních bomb jebat, čímž donutila kabelové stanice včetně C-Span, CNN a MSNBC, aby to audio vypíply, než ale nakonec ta zpěvačka mimochodem přiznala, že přemýšlela o vyhození Bílého domu do povětří.

„Vítejte v revoluci lásky, v rebelii vůči našemu odmítání, aby ženy přijaly nový věk tyranie, v němž nejsou ohroženy jen ženy, nýbrž i všichni na okraj vytlačovaní lidé, v němž být teď unikátně odlišný, by opravdu mohlo být považováno za zločin. Tento strašlivý okamžik temna nás přiměl, abychom se probudili a jebali to.“ Tato 58 letá zpěvačka pak řekla: „Pro ty, co nás odrazovali tvrzením, že tento pochod nikdy ničemu nepomůže, jebat vás.“ Aby bylo do třetice všeho dobrého, tak pak řekla „jebat“ ještě jednou.

Poté, co Madonna přiměla dav skandovat, „Ano, jsme připraveni,“ ještě dodala: „Strašně moc jsem přemýšlela o vyhození Bílého domu do povětří, ale vím, že by to nic nezměnilo. Nesmíme upadat do zoufalství.“ Místo toho, řekla, že si „vybrala lásku“.

Za práva žen a proti Donaldu Trumpovi se vydal demonstrovat také známý levicový režisér Michael Moore, který se nikdy netajil svým obdivem ke kubánskému vůdci Fidelu Castrovi a komunismu vůbec. „Jsme tady, abychom ukončili tu Trumpovi destrukci,“ uvedl režisér se zjevným odkazem na Trumpův inaugurační projev, ve kterém přislíbil ukončit destrukci Spojených států. „Většina Američanů ho v Bílém domě nechtěla. My jsme tu dnes v roli jejich zástupců,“ burcoval režisér

Na pódiu vystoupila také hollywoodská star Scarlett Johansson. Oproti Madonně či levicovému Mooremu však byla vůči Trumpovi přece jenom smířlivější „Pane prezidente, nehlasovala jsem pro Vás, ale respektuji výsledek voleb a chci Vás podpořit. Nejprve Vás chci ale požádat, abyste podpořil Vy mě,“ uvedla Johanssonová v rámci svého projevu o plánovaném rodičovství a potratech.

zdroj : youtube, youtube

Mar
[:]

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu