Více holých řití!!! Veterán, za vystrčení holého zadku na konvoj US Army, zcela zproštěn obvinění

Zadek vystrčený na konvoj US Army: Nejprve podmínka, poté přestupek. Nyní – zcela zproštěn. Skutek není přestupkem, nepohoršil, napsal ve vyjádření orgán. „Holé řitě jako forma prozatím nenásilného odporu jsou “ legální“! A proto! Více holých řití!!!“  napsal na svém facebookovém profilu veterán. a dodal „Je to velký krůček pro člověka a obrovský krok pro lidstvo!!!“

 

pprap.v.z. Martin Zapletal – ilustrační foto
Foto: Facebook Martin Zapletal

Veterán z misí v Kosovu a v Kuvajtu, který podstoupil nebezpečné vojenské mise a jehož uniformu ozdobila řada vyznamenání Martin Zapletal byl až do 28. 5. 2016, kdy ve Vyškově několikrát vystrčil holý zadek na projíždějící konvoj armády USA, české veřejnosti zcela neznámý. Za tento čin byl zadržen policií a následně obviněn z přečinu výtržnictví a odsouzen na 10 měsíců odnětí svobody s podmínkou na 24 měsíců. Nakonec ale  protest veterána Okresní soud ve Vyškově překvalifikoval jako přestupek.

Nyní Martin Zapletal na svém facebookovém profilu zveřejnil  verdikt přestupkové komise ve Vyškově, která konstatovala, že vystrčit holou řiť  na vojáky USA není přestupkem. Orgán v odůvodnění rozhodnutí napsal: „Zejména ze svědeckých výpovědí vzal správní orgán za prokázané, že v danou dobu se na místě incidentu nevyskytoval nikdo, koho by uvedené jednání obviněného nějakým způsobem pohoršovalo, pobouřilo… “ Martin Zapletal k tomu napsal:

Děkuji všem zainteresovaným, právníkům, občanům, politikům… za nezjištnou pomoc… Mnozí přispěli svoji aktivitou…

Holé řitě jako forma prozatím nenásilného odporu jsou “ legální“! A proto! Více holých řití!!!

Tímto se veřejně na vědomost dává, že vystrčení holé řitě ve veteránské uniformě proti okupantům agresivních vojsk USA ze dne 28.5.2016 není ani trestným činem ani přestupkem… Jinými slovy, nejedná se o protiprávní jednání!!!
Děkuji za podporu v dané věci…
Je to velký krůček pro člověka a obrovský krok pro lidstvo!!!
Odpor proti systému i s osobními oběťmi má smysl a stojí za to!!!
Proti válce! Za MÍR!!! Věrni zůstaneme!!!
pprap.v.z. Martin Zapletal

Nicméně, stále jsem asi “ protistátní živel a kriminálník“!

 

Comments

comments

fotograf, autor, administrátor a vlastník webu Freedom for Europe Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | Fotoreportáže na Flickr email:webmaster@freedomeurope.eu