V Kolíně nad Rýnem vznikla No-Go-Zóna, policie je bezmocná

Německá policie SEK – Huhu Uet – Wikimedia Commons

16:05 27.10.2017 Německo / Kolín nad Rýnem

Násilností na kolínském náměstí Ebertplatz přibývá. V polovině října zde v důsledku útoku nožem zemřel 22. letý muž, tři útočníci byli zadrženi. Ani ne týden po tomto činu zde došlo k dalšímu krvavému střetu.

Minulou sobotu dva muži napadli své protivníky skleněnými flaškami s odlomenými hrdly, policie je téže noci zadržela. Agresivní násilná kriminalita na kolínském Ebertplatzu nabývá na intenzitě, místní občané si již roky stěžují na neutěšitelnou situaci.

Obchody s drogami a násilnou trestnou činnost je pro policii díky nepřehlednosti místa plného podchodů nemožné včasně zachytit. Pachatelé mohou snadno nepozorovaně uniknout, a to pěšky nebo vlakem. Policie serveru Focus Online potvrdila, že jen za minulý rok proběhlo na Ebertplatzu zhruba 3000 policejních zásahů, 1800 osob bylo zadrženo.

Místní obyvatelé hovoří o regulérní válce mezi „černými“ Afričany (doslovný překlad ze článku Focus) a Marokánci, místu se raději vyhýbají.

Příspěvek připravil Zdeněk Chytra

Anketa

Jste spokojeni s výsledkem voleb do poslanecké sněmovny?

Comments

comments

občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Profil na facebooku email: zdenek.chytra@freedomeurope.eu

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?