Útočník, který surově napadl mladou dívku dopaden

15:06 21.4.2018 Essen / Německo

Patnáctiletý útočník byl po zveřejnění záběrů bezpečnostní kamery rychle dopaden policií. V pátek, 13. dubna se svým komplicem agresivně zaútočil ve vestibulu podzemní dráhy v německém Essenu na sedmnáctiletou dívkou, kterou se snažili okrást. Netušili ovšem, že dívka absolvovala kurzy bojových sportů.

Útočníci mladou dívku pronásledovali a poté jí napadli

Mladá dívka byla zrovna na cestě ze školní praxe, když jí ve vestibulu podzemní dráhy stanice „Viehofer Platz“ v německém Essenu napadli dva mladí útočníci. Jeden z pachatelů dívku udeřil skleněnou lahví od piva do hlavy, za pár okamžiků na to mu přispěchal na pomoc jeho kumpán. Došlo k potyčce, ve které se dívka oběma útočníkům dokázala bravurně ubránit. Po svolení otce napadené dívky policie zveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, na základě kterých byl jeden z pachatelů rychle dopaden. Po druhém útočníkovi policie nadále pátrá.

Útočníci netušili, že dívka roky chodila na Kickbox

Dívka se dokázala útočníkům ubránit. Jak uvedl pro BILD její otec:

„Moje dcera je docela silná, pět let chodila na Kickbox.“

Dívka při útoku utrpěla lehký otřes mozku a podlitiny. Poté, co otec svolil polici zveřejnit záběry z bezpečnostních kamer, byl dopaden patnáctiletý útočník. Ten je polici již z dřívějška dobře znám díky jeho kriminální minulosti.

Comments

comments

občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Profil na facebooku email: zdenek.chytra@freedomeurope.eu

more recommended stories