[:cs]Sorosovi agentury přebírají kontrolu nad Slovenskem[:]

[:cs]

Soros

 

Ne že by to byl objev dne. Už čtvrtstoletí vývoj na Slovensku výrazně formuje nikým nevolený, ale bohatě dotovaný „třetí sektor“

Zatímco ve většině suverénních států (USA, Rusko, Maďarsko) jsou státními orgány a veřejností kontrolované agentury financované ze zahraničí, u nás – zejména Open Society Fund finančního podvodníka G. Sorosa- určují politický vývoj a tedy i priority státní politiky. Privatizace státního majetku, postupná likvidace důchodového systému, dostupné zdravotní péče, chyby ve vzdělávacím systému, dekadentní vykořeněna kultura, rozklad tradiční rodiny a propaganda podivných koncepcí regulace populace genderpropagandy, LGBT a eutanazie – to jsou jen vybrané projekty realizované těmito agenturami (nejen) na Slovensku .

Schopni mladí manažeři, najatí „filantropem“ s liberální vizí světa, založenou na neomezené vládě finanční oligarchie, vytvořili na Slovensku atmosféru strachu a vlastní moci. Stále více si u nich kupují státní organizace (ale i soukromé) instituce „ochranu“. Pod jejich selektivní ochranou funguje na Slovensku nejen stát, ale i mafiánské struktury šedé ekonomiky. Například Tipos „věnoval“ půl miliardy jeho nadacím. A koupil si tak imunitu pro svůj management. Nikdo už nenajde v médiích žádnou zmínku o této společnosti. Tuto imunitu nemohou využívat „neplatiči“. Ještě si pamatujeme, jak jinak loajální, ministr zahraničí byl zastrašen vymyšlenou kauzou loga předsednictví EU. Dnes už najdete třetí sektor v přehledu ministerstvem zahraničí podporovaných projektů. Stejný obraz uvidíte i v agendě „menšinové“ politiky MZV. Takto selektivně jsou korumpováni státní úředníci a funkcionáři. Soukromé média, finanční instituce, tajná policie s auditory „dodávají“ informace „třetímu sektoru“ a zpětně realizují jeho diskreditaci a likvidační kampaně.

Bezprostředním impulsem k zamyšlení nad koloběhem strachu, organizovaném bílými límečky ve třetím sektoru, bylo prohlášení premiéra Roberta Fica 22.3.2017 v TA3. Propaguje projekt tzv. zaručené „minority“ státu. Jeho místopředseda vymyslel obranu korupčních mechanismů při rozdělování evropských dotací tím, že se v řídících a kontrolních orgánech jednotlivých programů nahradí státem nominováni odborníci, zástupci „třetího sektoru“ . Tedy namísto představitelů orgánů, které vznikly na základě voleb, budou rozhodovat nikým nevolení, podivným způsobem vybraní zástupci „třetího sektoru“. Jde o poslední hřebík do rakve demokratických voleb? Definitivně rezignují volené státní orgány před aliancí médií a nevolených lobisty zahraničních bank a investorů?

Ano, je to tragédie. Ano, vypadá to jako formální konec jakékoliv (nedokonalé, zkorumpované, manipulované) demokracie. Ano je to oficiální začátek společnosti řízené nevolenými reprezentanty globální finanční oligarchie. Institucionalizace chovného stáda humánní civilizace. (Přece ovce „nevolí“ baču!).

Můžeme spekulovat, zda je za tím zájem soukromých podnikatelů (parazitů veřejných financí) ochránit své korupční mechanismy za cenu předání moci (dojičům veřejných financí je jedno, jestli je spravují volení nebo nevolení „politici“ – důležité je udržet prostor pro nasměrování veřejných prostředků pro soukromé účty). Nebo je v pozadí to, proč mají v třetím sektoru tak rádi politiků se slabými stránkami (ostrakizován sexuální orientací nebo kostlivci ve skříni)?

Zdá se, že i kauza kolem rušení „amnestií“ má být zejména politický odkaz: my (rozuměj třetí sektor a média) rozhodneme, co bude platné a co ne. A našemu rozhodnutí nemůže čelit ani prezident, ani ústava.

Sorosův třetí sektor je na vrcholu moci (nad vaším majetkem, vaší budoucností, vaším osudem)!

zdroj : hlavnespravy

Mar[:]

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu