Sedm Syřanů zdemolovalo prodejnu Tchibo

Prodejna Tchibo po násilnostech mladých Syřanů – Foto Bundespolizei

19:52 21.11.2017 Essen / Německo

V neděli kolem 18:40 hodiny zdemolovalo sedm Syřanů na Hlavním nádraží v německém Essenu prodejnu Tchibo. Pracovník bezpečnostní služby musel být se zraněními převezen do nemocnice. Syřané použili jako zbraně kovové tyče z regálů. Policie zprávu zveřejnila v pondělí.

Sedm Syřanů ve věku od 13. do 18. let se v podchodu Hlavního nádraží dohadovali s ženou, které přišli na pomoc dva pracovníci bezpečnostní agentury z obchodu Tchibo. Hádka se přesunula do prodejny, kde podle svědků mladí Syřané začali převracet regály. Kovové tyče z rozbitých regálů poté použili jako zbraně, jeden z nich (14. let) měl u sebe i nůž.

26. letý pracovník bezpečnostní služby byl při potyčce zraněn a musel být převezen do nemocnice. Pracovnice obchodu byly po útoku v šoku, obchod byl poté uzavřen. V pondělí byl provoz obchodu Tchibo znovu obnoven. Policie nyní případ vyšetřuje.

Comments

comments

občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Profil na facebooku email: zdenek.chytra@freedomeurope.eu

more recommended stories