[:cs]Pozvánka na demonstraci : „Společně za vystoupení Z EU!“ – Praha, 17. září 2016[:]

[:cs]

Facebook event : https://www.facebook.com/events/282665355428964/

Demonstrace „Společně za vystoupení Z EU!“ Praha, 17. září 2016

Pozvání přijala i berlínská BärGiDa, která se zúčastní jak akce pořádané 17. září, tak i akce 17. listopadu v Praze.

Spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem (ZNKaBZ) v sobotu 17. září 2016 od 14:00 hodin. svolává a organizuje první velkou poprázdninovou demonstraci v Praze s názvem „SPOLEČNĚ ZA VYSTOUPENÍ Z EU!“ otevřenou všem opozičním silám, které požadují vystoupení České republiky z totalitní Evropské unie.

V tento den budeme SPOLEČNĚ, bez ohledu na rozdílnost v některých politických názorech, demonstrovat za demisi protinárodní vlády ČSSD, ANO a KDU–ČSL, za uzavření hranic republiky a jejich dostatečnou ochranu a také za předčasné volby, ve kterých by občané mohli stávající vlastizrádnou politickou garnituru ohrožující bezpečnost národa a státu urychleně vyměnit.

Demonstrace „SPOLEČNĚ ZA VYSTOUPENÍ Z EU!“ je akcí otevřenou všem vlastenecky orientovaným občanům, politickým stranám, hnutím a spolkům. Pozvání na tuto demonstraci obdržely VŠECHNY opoziční politické subjekty a většina z nich toto pozvání přijala. Je nyní na nich, zda–li a jak intenzivně tuto demonstraci oficiálně podpoří, vyšlou na ni svoje řečníky a nadřadí tak společný zájem národa nad politikaření a předvolební řevnivost. Subjekty, které pozvání odmítly, zmíníme v zahajovací části projevu.

Jsme přesvědčeni, že extrémně zneklidnění a nespokojení občané dlouhodobě pozorně vnímají pozici jednotlivých opozičních stran, jejich ochotu povznést se na momentálně nepodstatnou agendu a schopnost soustředit se na to nejdůležitější – na co nejrychlejší vystoupení České republiky z totalitní Evropské unie!

Sejděme se tedy, jednejme spolu s respektem, překonejme minulá nedorozumění a navažme nová, pevná přátelství a spolupráci v zájmu této země! Bez ohledu na pestrost názorů, bez ohledu na stará „bebíčka“ vyjděme 17. září do ulic tak, jako 17. listopadu 2015! Braňme naši zemi před osudem, který ji přichystaly nikým nevolené bruselské elity!

Naši kulturu a bezpečnou zem nedáme!

SPOLEČNĚ ZA VYSTOUPENÍ Z EU!

Zaplňme Václavské náměstí tak, jak jsme ho zaplnili 17.11 2015

[:]

Comments

comments

Administrátorský profil, k publikování příspěvků autorů, kteří nemají profil na stránce

more recommended stories