[:cs]Patriotická loď C-Star propuštěna ze zajetí: falešná obvinění od neziskovek[:]

[:cs]

Loď anti – NNO Generace Identity zapojená do projektu Defend Europe byla kypersko – tureckými orgány propuštěna. Padlo falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout.

Falešné obvinění z „obchodování s lidmi“, které neziskovky vykonstruovaly jen aby se zabránilo C-Star vyplout k Libyjským břehům.

Evidentně nechtějí, aby tam někdo monitoroval jejich aktivity, proč?

Není to jen námořní bitva, ale i médiální. Zprávy o zatčení, obvinění, výsměch. Mise Defend Evrope přitáhla pozornost mnoha lidí, včetně těch, kdo v hloubi duše doufají, že by loď C-Star při cestě do Libye mohla najet na nějaké útesy …

Před pár dny se deník La Repubblica a ostatní noviny předháněly v oznámení o tom, že 26.07.2017 byl na Kypru zatčenna 40-ti metrové lodiC-Star,pronajaté Generací Identity za 60 tisíc eur, kapitánTomas Egestrom a jeho zástupce.

„Kontradikce soudruzi, kapitán byl zadržen“, titulek křesťanských novin Famiglia Cristiana, kde evidentně všichni jásali nad cinkáním pout … Nad titulkem samozřejmě nemohla chybět„dojemná fotografie záchrany migrantů.“

Kypersko-turecké orgány vznesli vůči veliteli obvinění za „obchod s lidmi“, protože někteří námořníci (pět z dvaceti) ze Srí Lanky požádali o azyl na Kypru. Ti měli vystoupit v Egyptě, po tom co cestovali jako učni, ale C –Star tam nemohla přistát a tak odpluli na Kypr, odkud mělo těch 20 tamilů ​​odletět zpět do své země. Generace identity vydala veřejné prohlášení, že to byly neziskovky, kdo je přesvědčoval, aby učni podali žádost o azyl a obvinili kapitána C- Star. Proto ta pouta a vyšetřování kyperských orgánů.

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/nave-anti-ong-arrestato-capitano-traffico-esseri-umani-1425329.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/cipro-rilasciata-nave-anti-ong-nessuna-irregolarit-bordo-1425614.html

Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017.
Oficiální prohlášení GI o situaci na Kypru z 26.07.2017.

https://generazione-identitaria.com/2017/07/nonostante-le-falsita-delle-ong-defend-europe-va-avanti/

Překlad oficiálního prohlášení

Jako součást mise DEFEND EUROPE jsme najali loď C-Star, plavidlo, které se plavilo přes mnoho moří a oceánů. Jeho posádka se skládá z různých národností, což je naprosto běžné v ,,námořním“ světě. Na palubě, dle společnosti, bylo 20 námořníků – učňů. Ti zaplatili, aby v praxi udělali požadovaný počet mil na lodi, za účelem dosažení vyučení a diplomu. Triviální a zcela legální praxe.

Tito námořníci měli původně vystoupit v Egyptě, ale to nebylo umožněno, takže využili skutečnosti, že loď plula přes Kypr, aby tam konečně opustili loď a mohli jet domů. Z toho, co nám bylo řečeno z letiště, učňové se vraceli do své země původu, ale ze strany neziskovek jim bylo nabídnuto zůstat v Evropě a požádat o azyl na Kypru, s tím že vedle různých slibů je ještě je podplatili.

Patnáct učňů odmítlo – vrátili se domů, ale bohužel pět dalších se nechalo zkorumpovat a nyní pracují na falešném obvinění proti vlastníkovi lodi. Tyto skandální praktiky potvrzují, že nevládní organizace jsou připraveni na všechno, jen aby nám znemožnili osvětlit situaci ve Středomoří. Bohužel tyto další manévry zpozdí vyplutí a připlutí C-Star z Kypru, ale to nás nikdy neodradí od cesty k libyjskému pobřeží s cílem plnit tam své poslání.

Připomínáme také, že pomlouvačné a očerňovací metody tohoto typu již byly použity, aby se zabránilo C-Star proplout přes Suezský průplav. Všechna obvinění byla zjevně nepravdivá a loď byla jen zpožděna o dobu co trvalo dokázat nepravdivost takových jasných pomluv .

Chceme se pohybovat v souladu s právními předpisy, vyčkat na výsledek šetření a do té doby využijeme tento potřebný čas ke spuštění mise tím nejlepším způsobem.

Neziskovky zabývající se „imigračním busenissem“ se nezastaví před ničím. Peníze, které „někdo“ daroval jsou použity na korupci a falešné obvinění a ne na pomoc ?

27.07.2017 – Patriotická loď je propuštěna, příslušné orgány nezjistili nic podezřelého a obvinění se v žádném případě nepotvrdilo.C-Starpluje z Kypru směrem ke své destinaci.

Jakmile se k neziskovkám tato zpráva dostala, tak v sobotu 29.07.2017 v Katánii proběhl další protest proti příjezdu lodě C-Star. Toto je jeden příklad kde mluví rozhořčeně Luca Nicotra za neziskovku Avaaz a říká stále dokola jak je třeba být solidární s migranty a že Itálie, i když je Evropou opuštěna není rasistická jako takovéto pravicové a rasistické hnutí a že by se nemělo nikde v itálii dovolit C- Star přistát … Na lodičkách s členy neziskovek samozřejmě nechybí pádlující imigranti …

Posádka je na palubě DEFEND EUROPE začala!

Defend Europe: předtočené video, publikované dnes 30.07.2017, po tom co již C-Star pluje ,, z dosahu“ na moři …

Ironické poděkování těm, kteří na italském parlamentu(naposledy 17.07.2017poslankyně vládnoucí Demokratické strany PD – Gea Schirò)a senátu brojí proti projektu Defend Europe …mimo jiné všem nevládním organizacím a kolektivům “antifašistů“, Katánii atd …. naposledy (20.07.2017) senátor Francesco Campanella od sociálních demokratů MDP (předtím Hnutí 5 hvězd a předtím ještě dalších 5 stran) mluvil o Defend Europe jako o rasistickém a fašistickém projektu, kdy se musí zamezit vyplutí a přistání v schengenu takovéto lodi, která by podle něho mohla mít na palubě zbraně a nazval ji ,,paravojenskou lodí“ … Ve videu bylo řečeno, že tento záznam bude zveřejněn teprve až bude C-Star venku z schengenského prostoru, takže žádost senátora a neziskovek je momentálně nepodstatná … a že si tedy milé neziskovky mohou manifestovat jak chtějí u přístavů a dívat se tam na toto video …

C – Star už zahájila akci a pluje bez dalších problémů, jak se říká, ujela nepřejícím přímo před nosem …

GeaSchiròhttps://www.youtube.com/watch?v=9m-jhCH5Wyo

Francesco Campanellahttps://www.youtube.com/watch?v=lLetj4ST9pw

Autor: Monika Pilloni
Publikováno se souhlasem autora[:]

Comments

comments

Zajímá se o aktuální politické dění v Evropě. Žije v Itálii. Monika Pilloni Blog Její články z blogu jsou přejímány s jejím souhlasem.

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?