Pákistánce, který své dceři podříznul hrdlo, dopadla policie

Sohail. A. 33 let

15:26 29.10.2017 Německo / Hamburg

Začátkem týdne Pákistánec Sohail A. (33) podřízl své dvouleté dceři Aeyshe hrdlo. Do dnešního dne byl na útěku. Policie pachatele tohoto zrůdného činu dopadla ve Španělsku.

Podle informací deníku BILD byl již vrah dítěte v dnešních dopoledních hodinách dopaden. Policie muže zadržela ve 12:15 hodin ve španělském regionu San Sebastián. Na hledání pachatele se podíleli vyšetřovatelé z německé LKA 23 (Zemský kriminální úřad Hamburg) ve spolupráci s BKA (Spolkový kriminální úřad) a francouzskou a španělskou policií. Pachatel prchal přes jižní Německo skrze Francii do Španělska.

Pákistánec žil se svojí manželkou a dcerou v Hamburku-Neugraben. Nelegálně naposledy pracoval jako výpomoc v kuchyni v Pinnebergu. Před několika lety mu byla zamítnuta žádost o azyl, protože úřady shledaly jeho důvody žádosti za nedůvěryhodné. Sousedé potvrdili, že v rodině pachatele docházelo často k hádkách a agresivním útokům na manželku.

Příspěvek připravil: Zdeněk Chytra

Anketa

Jste spokojeni s výsledkem voleb do poslanecké sněmovny?

Comments

comments

občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Profil na facebooku email: zdenek.chytra@freedomeurope.eu