Na Slovensku byl zavražděn investigativní novinář s přítelkyní

 

 

Foto: Reprofoto:Aktuality.sk
Foto: Reprofoto:Aktuality.sk  Popis: Ján Kuciak

 

Policie krátce před půlnocí našla v rodinném domě ve Velké Mači v okrese Galanta mrtvá těla 27-letého Jana Kuciaka z Aktualít.sk a jeho přítelkyně. Oba podlehli střelným zraněním. Pachatel je na útěku. Informuje o tom portál TVnoviny.sk.

Policii zalarmovala rodina, které se mladý pár už týden neozval. Když policisté přišli na místo, viděli přes okno ležet někoho na zemi. Přivolali hasiče a za jejich asistence dům otevřeli. Na místě jsou kriminalisté. Krajské policejní ředitelství se k vraždě nevyjadřuje, podle informací TVnoviny.sk by případ měla převzít NAKA.

Podle Deníku N šlo o investigativního reportéra Aktualit Jana Kuciaka. Věnoval se hlavně podezření z daňových podvodů. Své články psal i v souvislosti s podnikatelem Mariánem Kočnerem, který se mu v září minulého roku vyhrožoval, že bude „hledat špínu“ na jeho rodinu.

Mar

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?