Neúspěšný kandidát na post prezidenta Jiří Hynek. Půjdu k volbám a budu volit Miloše Zemana.

Neúspěšný kandidát na prezidenta Jiří Hynek podpoří v prezidentských volbách současného prezidenta Miloše Zemana. Řekl to ČTK po debatě  Drahoše a Miloše Zemana v Č. T.

Jiří Hynek vydal prohlášení ke druhému kolu prezidentských voleb

Citujeme vyjádření pana Hynka:

Na prezidenta jsem kandidoval také proto, že jsem nechtěl volit ani jednoho z protikandidátů. Dnes jsem v situaci, kdy se musím rozhodnout mezi stávajícím prezidentem Milošem Zemanem a prof. Jiřím Drahošem.

Již před prvním kolem prezidentských voleb jsem žádal své voliče, aby v kole druhém volili vlastním rozumem, protože jsou inteligentní a svéprávní. Chtěl jsem jim v jejich rozhodování pomoci získáváním názorů obou prezidentských kandidátů na témata, která považuji za důležitá. Proto jsem jim zaslal otázky a čekal na reakci.

Dnes mi byly předány písemné odpovědi od prezidenta Miloše Zemana, které převážně odpovídají mým názorům a postojům, ačkoliv nesouhlasím s formou, kterou své názory mnohdy prezentuje. Od pana prof. Jiřího Drahoše jsem se ani já, ani těch více než 63 tisíc občanů, kteří mi dali v prezidentských volbách hlas, odpovědi nedočkali.

Pozorně jsem shlédl dosavadní debaty (dnešní v Rudolfinu osobně) a také jsem vyslechnul názory všech poslanců, kteří mne do prezidentského klání nominovali.

S přihlédnutím k tomu všemu jsem se rozhodl, že k volbám půjdu a budu volit Miloše Zemana, který je pro mne větší zárukou obrany českých národních zájmů než Jiří Drahoš. Považuji za slušnost, abych o tom informoval své voliče.

Mar

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?