¨ NĚMECKO UZNALO MAROKO, ALŽÍR A TUNISKO JAKO NEBEZPEČNÉ ZEMĚ – IMIGRANTY DO NICH VRACET NEBUDE | Freedom for Europe
Published On: So, bře 11th, 2017

NĚMECKO UZNALO MAROKO, ALŽÍR A TUNISKO JAKO NEBEZPEČNÉ ZEMĚ – IMIGRANTY DO NICH VRACET NEBUDE

14:45 11.03.2017 Berlin / Německo
Německo v pátek 10. března uznalo Alžír, Tunisko a Maroko jako nebezpečné země původu. Na základě tohoto rozhodnutí Německo nesmí nadále vracet do těchto zemí ilegální imigranty. Tímto krokem je Německo blíže k plánu německé kancléřky Angely Merkel z nelegální migrace udělat migraci legální.

Překlad rozhodnutí:

Spolková rada
Výtisk 257/16 (Ustanovení)

Ustanovení Spolkové rady

Zákon ke klasifikaci Lidové demokratické republiky Alžír, Královské říše Maroko a Tuniské republiky jako bezpečných států původu

Na svém 954. sezení dne 10.března 2017 se Spolková rada usnesla neodsouhlasit schválený zákon Spolkového sněmu z 13. května 2016 podle Článku 16a odstavce 3 Ústavy.

Dne 13.května schválil Spolkový sněm zákon, podle kterého zmíněné tři země spadají do takzvaných bezpečných zemí původu. Tento zákon byl Spolkovým sněmem zamítnut, Maroko, Alžír a Tunisko nyní v Německu platí jako oficiálně nebezpečné země původu.

Příspěvek připravil Zdeněk Chytra

Comments

comments

About the Author

- občanský aktivista žijící v Berlíně autor a překladatel ze zahraničních, zejména Německých médií zakladatel facebookové skupiny  STOP ilegální migraci Profil na facebooku email: zdenek.chytra@freedomeurope.eu