[:cs]MAKEDONEC MĚL V JEDNOM DNI ZNÁSILNIT DVĚ ŽENY, DŮKAZY HO USVĚDČUJÍ[:]

[:cs]

23:27 10.1.2017 Ulm / Německo

Před Zemským soudem v německém městě Ulm stojí 37. letý Makedonec. Ten měl dne 9. října minulého roku poblíž města Ulm znásilnit dvě ženy. Podezřelí muž je podle vyjádření soudu ženatý a má několik dětí.

První oběť je studentka z ciziny

V inkriminovaný den stála studentka, která pochází z ciziny, na chodníku v centru města, kde čekala na taxíka. Se svým vozidle u ní zastavil podezřelí Makedonec a nabídl jí, že jí sveze. Muž ale ženu odvezl na neznámé místo mimo město. Tam se na dívku vrhnul a na zadních sedadlech auta jí znásilnil. Po tomto aktu dívku odvezl zpět do Ulmu.

Druhá oběť byla Němka

V ten samý den večer nabídl 37. letý Makedonec v západní části Ulmu ženě, která stála opřená o jízdní kolo, odvoz autem domů. Když žena do vozidla nastoupila, podezřelí útočník stejně jako v předchozím případě svojí oběť odvezl mimo město, tam jí znásilnil a po vykonání tohoto aktu jí zavezl zpět do Ulmu.

Podezřelí vinu popírá, důkazy hovoří proti němu

Podezřelí Makedonec veškerou vinu popírá. Státní zastupitelství však poskytlo deníku Südwest Presse informace, podle kterých bylo zajištěno velké množství důkazního materiálu, včetně stop DNA. Soud by měl rozhodnout v řádu několika týdnů.

Příspěvek připravil: Zdeněk Chytra[:]

Comments

comments

more recommended stories