[:cs]Kdo stojí za demonstracemi proti prezidentu Zemanovi?[:]

[:cs]

19:13 11.5.2017

Včera se v sedmi velkých českých městech protestovalo proti Andreji Babišovi a prezidentu republiky Miloši Zemanovi. Kdo vlastně tak obsáhlou akci zorganizoval? Zjistit to nebylo vůbec těžké.

Včera se masivně protestovalo v sedmi velkých českých městech, a to proti prezidentu Miloši Zemanovi a ministru financí Andreji Babišovi. V Praze se na demonstraci s názvem „Proč? Proto!“ sešlo podle pořadatelů 20 – 30 000 lidí, v Brně 4000 lidí a další stovky lidí se sešly v Českých Budějovicích, Plzni, Olomouci, ve Zlíně a v Liberci. Na demonstracích vystoupili i čeští umělci, zpěváci a herci. Organizátoři požadují odstoupení prezidenta Miloše Zemana z prezidentského úřadu a odstoupení Andreje Babiše.

Demonstraci svolala Šárka Fialová z občanské iniciativy „Politika a Svědomí“ za pomoci dalších občanských spolků, EEIC a neziskové organizace Open Doors. Všechny tyto subjekty jsou pro Evropskou unii, přijímání ilegálních imigrantů do země a jsou silně protiruské.

Na dnešní den je opět do Prahy svolána demonstrace se stejným názvem Proč?Proto!, demonstranti půjdou na Pražský Hrad. O plánované demonstraci informuje dnes ve svém vysílání TV Nova.[:]

Comments

comments

more recommended stories

×
Ahoj!!
Jak vám můžeme pomoc?