Jsme vlastenci, navzdory všem agresivním křiklounům !!!

Pavel Opl

Každý jsme jiný. Jinak jsme vyrůstali, něco jiného studovali, něco jiného děláme, spoustu věcí vidíme odlišně. Ale to nevadí. Hlavní je, že jsme VLASTENCI.

Spousta všemožných „křiklounů“ nám v rozličných médiích vnucuje, že jsme bůhví co špatného a že se můžeme „očistit“ jedině tím, že se budeme sklánět a poklonkovat tomu či onomu ze západu, východu, severu či jihu.

Současně s tím prý musíme mít na paměti především blaho všemožných menšin. Rasových, názorových, sexuálních, ideových atd. – je jich už asi milion a každý den přibývají další a další.

Také musíme mít na paměti dobro a zisky cizího kapitálu a nadnárodních korporací. To se projevuje nízkými platy, uměle udržovaným podhodnoceným kurzem naší měny, stovkami miliard korun odcházejících do ciziny a mnohým dalším.

Údajnou samozřejmostí je prý také to, že Evropa musí spasit chudý svět. Tedy půlmiliardový kontinent se musí postarat o mnoho miliard lidí z celé planety, kteří jsou na tom ekonomicky hůře. A po nás se chce, abychom se bez řečí, odpovídajícím poměrem na tomto podíleli, i když nás to může doslova vyhladit.

Náš jazyk také prý není dost dobrý. Polovina státních úředníků musí mít zkoušky s cizího jazyka, byť úředním jazykem je stále čeština. O pozicích v cizích firmách nemluvě, dokonce i na těch nejnižších. Také je prý moc složitý, takže se dětem, kterým se dnes již v předškolním věku vnucuje cizí jazyk, musí od toho našeho na základních školách ulevit tím, že se zjednoduší písmo a asi i gramatika. Jasno v tom ještě úplně není, ale co, však oni nám tu češtinu stejně brzy zruší.

Jsme hodně podezřelí, a tlaky jsou na to, aby to bylo nejlépe trestně postižitelné, že prý „blábolíme“ něco o hrdosti na náš národ, naši zemi, chlubíme se svými heterosexuálními partnery a rodinami, dětem vyprávíme o naší minulosti, vedeme je k hodnotám jako je čest, spravedlnost, pracovitost, slušnost, poctivost, ohleduplnost k lidem, zvířatům i přírodě, pomoci skutečně potřebným, mezigenerační sounáležitosti a spoustě dalších věcí tak, jak nás k tomu vychovávali naši rodiče, prarodiče, praprarodiče …

Ano, to jsme my – VLASTENCI, v tom nejlepším slova smyslu.

Být VLASTENEC je ctností a myslím, že to drtivá většina našich obyvatel ví …

S ohledem na aktuální celosvětové dění a uvědoměním si toho, co vše se může stát, je VLASTENECTVÍ naprostou nezbytností pro všechny obyvatele naší republiky.

Nenechme se překřičet všemi těmi pomatenci a vlastizrádci, kterých je v naší zemi, bohužel, čím dál více a jsou čím dál hlasitější a agresivnější.

Autor: Pavel Opl
Publikováno se souhlasem autora

Mar

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě
a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě
email: marek@freedomeurope.eu

more recommended stories