Izrael vyhnal NEŽÁDOUCÍ, protože „ohrožují židovskou povahu státu“. Neohrožují NEŽÁDOUCÍ v členských státech EU také evropský charakter?

foto by news.walla

Izrael „pracuje na NEŽÁDOUCÍCH“ úplně opačným způsobem, jakým to dělá EU. Podle ředitelství pro registraci obyvatel izraelského ministerstva vnitra v posledních letech téměř polovina NEŽÁDOUCÍCH z Afriky opustila zemi.

V současnosti žije v Izraeli 38.540 z celkového počtu 64.312 afrických NEŽÁDOUCÍCH. Dokonce i tito „odchází“ rychle, protože vláda Izraele pro ně vytváří „specifické podmínky“: od začátku letošního roku opustilo zemi 2088 NEŽÁDOUCÍCH. Domovský portál Walla News připomíná, že Izrael již dávno jasně definoval svou politiku vůči žadatelům o azyl nebo statusu uprchlíka: žádný z nich nemá status uprchlíka a nezůstává v Izraeli, protože, jak říká vláda Izraele, „ohrožují židovský charakter státu“.

V Bruselu, Paříži, Berlíně, Kodani, Madridu a tak dále, si asi nemyslí, že NEŽÁDOUCÍ z Blízkého východu a Afriky ohrožují evropský charakter členských států EU a samotné Evropské unie …

Portál Walla News dále píše, že kvůli přílivu NEŽÁDOUCÍCH mají obrovské problémy nejen Tel Aviv, kde je momentálně 14 010 nelegálních NEŽÁDOUCÍCH z Eritreje a Súdánu, ale i další města. Portál zveřejnil mapu, která jasně ukazuje, jak se NEŽÁDOUCÍ z Afriky usadili po celé zemi. Například v Petah Tikve jih je 2 293, Eilate 1 773, Netanyi 1 368, Ashdode 1 348, Brei Brake a Jeruzalém 1 116, Rišon le-Cijone 733 a tak dále. V židovském státě znají přesné počty – na rozdíl od Bruselu, který ani neví, kolik NEŽÁDOUCÍCH se v EU potuluje.

čtěte také : Strach v Miláně: Krádež 30 kg zápalné látky a 3 dodávek

Maga a půl za jednoho NEŽÁDOUCÍHO. Prý kompromis, píše deník Frankfurter Allgemeine Zeitung

Tento izraelský portál připomíná, že žadatelé o azyl nemají právo na zdravotní a sociální pomoc kromě výjimečných situací. Částečně jiná situace je v Tel Avivu a proto toto město, podle místních organizátorů protestních protiimigračních akcí, přitahuje NEŽÁDOUCÍ.

Izraelský portál televizního kanálu 20 a přední aktivisté za osvobození jižního Tel Avivu žádají, aby Izrael vyhnal všechny nelegální NEŽÁDOUCÍ. Obyvatelé jižního Tel Avivu, kteří vytvořili akční skupinu bojující za vyhoštění NEŽÁDOUCÍCH z této země, tvrdí, že obrovský počet NEŽÁDOUCÍCH z Afriky je antisemitský, neuznává právo Izraele na existenci a otevřeně vyhrožuje Židům.

Tato prohlášení byla potvrzena videozáznamem pořízeným v jižním Tel Avivu, který vysílal 20. kanál. V tomto videu mnozí NEŽÁDOUCÍ z Afriky otevřeně říkají přímo na kameru, že jsou „vděčni nacistům za zabíjení Židů“, že „Izrael nepatří Židům“, že „Židé odejdou a my zůstaneme“, že „je Izrael muslimská země“. NEŽÁDOUCÍ také tvrdí, že jsou doma, protože dle nich, je Izrael vlastně Africkým státem. …

zdroj : news.walla

Mar

Comments

comments

redaktor a zakladatel facebookové stránky Welcome to Reality | Vítejte v realitě a stejnojmenné facebookové skupiny Welcome to Reality | Vítejte v realitě email: marek@freedomeurope.eu