Info

 

Tento web je společným dílem nezávislých autorů. Na tomto webu není prováděna žádná cenzura. Web je zaměřen zpravodajsky, především na videa, fotografie a informace o současném dění v Evropě v souvislosti s tzv. “Uprchlickou krizí”, o dění v EU a to zejména na informace ze zahraničí, které se jinde na českém internetu nedají najít. Budeme rádi, když nám napíšete svoje náměty či zda se k nám autorsky připojíte.

 


Pravidla

Freedom for Europe poskytuje autorům nástroje pro vytvoření a podporu obsahu, umístěného na webových stránkách Freedom for Europe, který je určen pro uchovávání a obsluhování na webových stránkách Freedom for Europe.

Každý registrovaný autor může vytvářet a publikovat vlastní články nebo využívat uvedeného webového prostoru s cílem zveřejnění textových zpráv, dat, a jiných informací v audio, fotografické a grafické podobě (obsah).

Zaregistrovaný autor přejímá plnou zodpovědnost za obsah, jim umístěný na webové stránky Freedom for Europe . Freedom for Europe si vyhrazuje právo na odstranění obsahu bez souhlasu registrovaného uživatele a bez udání důvodů.

Je zakázáno

  • publikování vulgárního, erotického či jinak nemorálního či urážejícího obsahu, nebo takového, který podněcuje ke zločinnosti.

  • propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka

Na webu se nesmí objevit obsah, který porušuje zákony ČR

Každý je povinen seznámit se s těmito pravidly a řídit se jimi.

Máte lidem co říct, co nabídnou?
Chtěli by jste u nás publikovat?
Neváhejte napsat
Kontakt zde

Spolupracujeme:

Welcome to Reality