[:cs]A čo si predstavujete pod takým pojmom absurdné, súdruh Sobotka?[:]

[:cs]

Sobotka: Pokládám za absurdní a zvláštní situaci, že policie zasahuje vůči demonstrantům, kteří blokují cestu silně zfanatizovanému průvodu s šibenicemi v rukou, aniž by ji jakkoliv zajímaly právě tyto šibenice a to, co je s nimi spojeno.Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/postup-policie-byl-absurdni-rika-sobotka-k-sibenicim-na-demonstraci-11m-/domaci.aspx?c=A150702_201142_domaci_kop

Co vám, pane předsedo vlády České republiky přijde absurdní na tom, že policie zabránilašibenice střetu, řekněme dvou znepřátelených demonstrací, z nichž ta povolená, chtěla projít, po plánované a povolené trase, a ta nepovolená jí v tom chtěla zabránit. Co vám, pane předsedo vlády České republiky přijde absurdní na tom, že kterýkoliv občan České republiky, při opakované výzvě policie neuposlechne, nese následky? Nepřijde vám absurdní šlapat po práci policie, přestože odvedla dobře svou práci a k žádnému konfliktu nedošlo? Není tu snad policie od toho? Co vám, pane předsedo vlády České republiky přijde absurdní na tom, že občan, nespokojený s vaší vládou, s vaším jednáním v Bruselu, přinese na shromáždění symbolickou šibenici s nápisy “za vlastizradu”, “ národe český povstaň”, pokud vaše jednání považuje za vlastizradu? Proč média píší, že demonstranti chtěli “věšet” uprchlíky a “sluníčka”, když celé to bylo mířeno jen a jen proti vaší vládě.

Absurdní je maximálně to, jakým způsobem, celou záležitost prezentovala média, a to včetně těch veřejnoprávních. Ano, nemohu nesouhlasit že se tu a tam za davu ozval nějaký rasistický výkřik – ale neskandoval ho celý dav, byli to jen jednotlivci. Nikdo nikoho nevybízel k násilí, tedy kromě p. Bartoše a i ten si to chtěl spíš vyřídit spíše s vámi osobně pane předsedo, nežli z kýmkoliv jiným. Absurdní je to, že další naprostou nepravdou a lží, přesto že jsou toho média plná, že demonstraci svolal p. Okamura a SPD.(demonstraci svolala Národní demokracie) Proč vám, pane předsedo vlády České republiky nepřišlo absurdní, když se 7.4. 2013 na podiu pod sochou sv. Václava symbolicky stínali hlavy politiků vlády Petra Nečase? (na to si odpovím sám, to se vám nejen líbilo ale také hodilo) Máte to ale divný metr pane předsedo vlády České republiky.

Okamuro, japonsko voláKde jste viděl ten zfanatizovaný rasistický dav? Proč, pokud to byli samí rasisté, xenofobové, fašisté a já nevím už kde co, nenapadli nějakého kolemjdoucího turistu, jiné nežli bílé pleti? ( a že jich na Václaváku je vždy hodně) To by se přece u zfanatizovaného, fašisticko-rasisticko-xenofóbního, davu dalo čekat, nemyslíte pane předsedo vlády České republiky? Nemyslíte si, pane předsedo vlády České republiky, že posílat českého občana pana Okamuru do Japonska je také projev rasizmu? Zase ten váš divný metr, pane předsedo. Jediný opravdový pohled nenávisti, myslím tím takové nenávisti, že mít ten člověk střelnou zbraň, neváhal by střílet, je ten vousatý pán v davu odpůrců, o koho jde si jistě zjistíte pane předsedo. Nadávat slušným občanům této země do nacistů? A že jich tam bylo dost, protože mají jiný názor to není projev nesnášenlivosti? ( tím nepopírám že v průvodu nebyli osoby o nichž by se to dalo říci, ale bylo jich tam rozhodně méně, než obyčejných lidí)

Sobotka: Mnohem horší je ale chování politiků, kteří se na strachu lidí z migrace a muslimů a na vyvolávání nenávisti vůči uprchlíkům snaží získat politické body či znovu vybudovat své nedávno zhroucené politické pozice.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/postup-policie-byl-absurdni-rika-sobotka-k-sibenicim-na-demonstraci-11m-/domaci.aspx?c=A150702_201142_domaci_kop

 

Vám nepřijde absurdní, pane předsedo vlády České republiky, že díky naprosto nekorektní a neobjektivní práci novinářů,si  nyní na celé situaci snaží získat politické body vaši političtí přisluhovači i dokonce vaše opozice? To si opravdu myslíte že dokážete umlčet pravdu, pane předsedo vlády České republiky? Nečekám žádnou odpověď, pane předsedo vlády České republiky, vždyť jsem jen obyčejný občan a volič.

Práci čest pane předsedo vlády České republiky.

 

4.7. 2015 19:40 Oprava: Jak jsem se nyní dočetl, tak i demonstrace na podporu uprchlíků byla povolená. Za chybně uvedenou informaci se omlouvám.

[:]

Comments

comments

fotograf, autor, administrátor a vlastník webu Freedom for Europe Profil na Facebooku www.michalhurby.eu Fotogalerie na Flickr | Fotoreportáže na Flickr email:webmaster@freedomeurope.eu

more recommended stories